Факти о СОБІ

2018 рік

Компанія «Системи обслуговування бізнесу» (СОБі) входить до Всеукраїнської Громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ),  яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS, "Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

 

2017 рік

Січень 2017 року

СОБі увійшла в число партнерів фірми "САБ" є Центром компетенції САБ і надає підтримку при переході на новий порядок застосування ККТ організаціям і підприємцям, у тому числі і тим, які раніше не застосовували касові апарати та не використовували будь-яких програм для автоматизації торгівлі:

Допомога у виборі програм Підприємство  для автоматизації торгівлі і перехід на нові версії програм.
Продаж та впровадження програм, які підтримують вимоги законодавства.
Навчання менеджерів, продавців, технічних фахівців.
Консультації з вибору ККТ, допомога в підключення ККТ до програм Підприємство.
Підключення до кас операторам фіскальних даних.
Допомога в реєстрації кас у особистому кабінеті платника податків у ФНС.
Допомога в отриманні та налаштування кваліфікованої електронного підпису (КЕП) та ін.
Список може бути адаптований під практику партнера.

Інфоблок:
Підтримка вимог і нового порядку застосування ККТ реалізована в сучасних редакціях програмних продуктів системи "Підприємство", в т. ч:

  • Роздріб;
  • Управління невеликою фірмою;
  • Управління торгівлею;
  • Комплексна автоматизація;
  • ERP Управління підприємством 2;
  • Бухгалтерія 8;
  • Мобільна каса;
  • Каса;
При використанні програмних продуктів та інтернет-сервісів САБ отримують ряд корисних можливостей:
Ефективна автоматизація торговельної діяльності.
Підтримка різних засобів оплати – готівка, електронні гроші, платіжні карти, подарункові сертифікати та ін.
Точні та оперативні взаєморозрахунки з постачальниками і покупцями.
Порядок в складських запасах.
Моніторинг і аналіз товароруху.
Інтеграція з інтернет-магазинами.
Компетенції партнера, гідні згадки в рамках цієї задачі.
 

2015 рік

05 січня 2015 року

Група компаній СОБі виходить на ринок Казахстану. на початку 2015 року відкрито представництво р. в Атирау.

Наша компанія успішно завершила переговори з Казахстанським "Каспій-ойл систем" про створення спільної компанії з метою внесення на ринок Казахстану міжнародного досвіду автоматизації та комплексного підвищення якості роботи автоматизованих систем обліку на базі САБ. АБ Груп став правонаступником "Каспій-ойл систем" і взяв на себе всі права і обов'язки по виконанню раніше розпочатих робіт.

В Атирау направлена група висококваліфікованих фахівців для виконання робіт у відповідності зі стандартами якості групи компаній СОБи, підтверджені міжнародним сертифікатом ISO.

 

 

 

2014 рік

19 лютого 2014 року

Отриманий сертифікат, що підтверджує статус «Бізнес-партнерів» СОБі та «Бітрікс». 

«Бітрікс» - компанія-розробник, рішення якої орієнтовані на зручне і професійне управління сайтами, а також швидкий і якісний запуск нових проектів. На сьогоднішній день, створена «Бітрікс» система CMS є найпоширенішою в країнах СНД.

Звертаючись в компанію «СОБі», Ви маєте можливість отримати інноваційні рішення та продукти «Бітрікс» з «перших рук»: гарантовано і за прийнятною ціною.

2013 рік

06 грудня 2013 року

СОБі увійшла в число одинадцяти партнерів фірми "САБ", які мають статус "Центр Компетенції по виробництву" (ЦКП) на території України. Це стало можливим в результаті розвитку нашої компанії, яка грунтується на наявності висококваліфікованих фахівців, які мають великий досвід успішних впроваджень та сертифікованих керівників проектів, а також унікальних рішень за методологією впровадження складних конфігурацій на виробничих підприємствах, у тому числі холдингах. 

Присвоєння даного статусу є підтвердженням ефективності обраної нами стратегії впровадження та супроводу систем автоматизованого обліку Підприємство, якій надали довіру більше ста виробничих і торговельних підприємств, що є в даний час лідерами у своїх галузях.

05 грудня 2013 року

 

Початок грудня 2013 року ознаменувався розширенням партнерських відносин нашої компанії з одним з провідних світових виробників комп'ютерної техніки - компанією Dell

В рамках стретегії розширення послуг, що надаються нашим клієнтам, серверна продукція компанії Dell була обрана як пріоритетна для створення серверних рішень зберігання і обробки інформації.

Досягнута угода з Dell надає нашим клієнтам можливість придбати серверну продукцію всієї лінійки з здійсненням комплексних робіт по проектуванню, монтажу, налагодження, підключення і подальшого супроводу.

 

 

 

 

 

18 листопада 2013 року

Компанія СОБі по даним рейтінгу САБ війшла в ТОП-50 фірм-партнерів САБ на теріторії України. 

Активна позиція на ринку впровадження систем автоматизації обліку дозволила нам всього за 1 рік піднятися у рейтінгу на 110 позицій та найняти гідне місце серед національних компаній, які здійснюють проекти автоматизації обліку.

 

22 липня 2013 року

СОБі стає дилером національного дистриб'ютора комп'ютерної техніки ERC. В результаті проведених переговорів між нашими компаніями досягнута домовленість про продаж товарів, що ввозяться на територію України дистрибуційної команією ERC. Ми раді представити на вибір нашим клієнтам понад 10000 найменувань товарів комп'ютерної техніки, периферійних та комунікаційних пристроїв та іншої електронної продукції. З повним асортиментом ви можете ознайомитися на сайті ERC

18 липня 2013 року

СОБі стала учасником маркетингового проекту "Центр компетенції по виробництву". При реєстрації нам присвоєно статус "Кандидат". Даний факт свідчить про те, що наша компанія увійшла до ТОП - 50 України по роботі з виробничими підприємствами

15 липня 2013 року

СОБі починає продаж професійної лінійки комп'ютерної техніки компанії Lenovo. Сьогодні успішно пройшли переговори СОбі з керівництвом департаменту корпоративних продажів компанії Lenovo. За результатами переговорів досягнуто домовленості про представлення інтересів Lenovo в корпоративному сегменті бізнесу на території східної України.

01 квітня 2013 року

Компанія Cisco призначила нам статус партнера рівня select. Партнерство з компанією Cisco дозволяє нам не тільки реалізовувати широкий асортимент серверного, комунікаційного та іншого обладнання цього виробника, а й активно здійснювати гарантійне та післягарантійний супровід за програмами Smartnet і Smartcare

08 березня 2013 року

В цей чудовий день вітаємо всіх жінок і повідомляємо, що нашій компанії виробником VMWARE присвоєно статус Professional. Даний факт підкреслює наші компетенції і зацікавленість у розвитку хмарних технологій і ставить нас у ряд провідних національних інтеграторів в цій області.

01 лютого 2013 року

СОБі стає представником компанії Black Box в східному регіоні України. Ми раді запропонувати увазі клієнтів ексклюзивне програмне забезпечення для автоматизації процесу закупівель та здійснення управлінського контролю в компаніях середнього та корпоративного бізнесу.

2012 рік

листопад 2012 року

В результаті проведених переговорів досягнуто угоду про співпрацю з провідним інтегратором систем безпеки в Україні, компанією Іста Груп.